LETNÍ SLAVNOST 2020 v Univerzitce

Ve středu 1. 7. 2020 proběhla v Univerzitce už PÁTÁ LETNÍ SLAVNOST! Tradičně se tato událost koná vždy na konci školního roku a je tak vyvrcholením celé uplynulé sezóny!

Na předchozí slavnosti a záznamy videí se můžete podívat v článcích podle ročníků 2019, 2018, 2017, 2016.

letní nadupané odpoledne!

Slavnost jsme zahájili v 16.00 hod. VYSTOUPENÍM NAŠICH DĚTÍ! Třicet minut se tančilo, zpívalo a recitovalo! V druhé části jsme se slzami v očích ostužkovaly naše předškoláky a předaly jim i všem našim dětem vysvědčení a drobné dárky na památku a k ukončení dalšího roku ve školce.

Následovalo společné focení všech dětí i rodičů a dále pak rodinné FOCENÍ ABSOLVENTŮ v budově školky, o které se již tradičně postaral náš fotograf ROMAN.

V 17.00 hod. si děti užili skoro dvě hodiny legrace během animátorského programu, o které se postaralo DIVADLO KORÁB! Pro rodiče do pozdního večera hrála k tanci a poslechu CIMBÁLOVÁ MUZIKA ŠTERNOVJAN!

Na památku si děti i rodiče odnášeli fotografie z FOTOKOUTKU! Rozkrojili jsme a ochutnali vynikající narozeninový DORT! S občerstvením nám pomohla Stodola v meruňkovém sadu, která zajistila obrovskou KÝTU!

Ještě jednou díky všem za účast! Příští rok se těšíme na už šestou letní párty!!! 🙂

Nahlédnutí do aktuálních pocitů po slavnosti…

… 3. 7. 2020… Tahle fotka je strašná, 🙂 ale přesně vystihuje naše pocity a dojmy z posledních emotivních zážitků během Letní slavnosti. Také v sobě nese dojetí a vděčnost, kterých jsme plné už celých pět let! Proto chceme poděkovat všem našim dětem a rodičům za důvěru, za spolupráci a za celou tu dlouhou cestu, která je za námi a společně se těšíme na další roky v Univerzitce! Díky Vám všem víme, že to, co děláme, děláme dobře, a nesmírně si vážíme toho, že máme naplněnou kapacitu na další dva školní roky dopředu. S velkou pokorou za to všechno děkujeme a věříme, že se vzájemně budeme dále podporovat a plnit si své sny… 🙂

Vaše Eva a Bára ♥️