V Univerzitce čeká na děti i rodiče mnoho aktivit. Vše najdete v našem kalendáři i NĚKOLIK MĚSÍCŮ DOPŘEDU!

Nezapomeňte sledovat, jaké KROUŽKY A ZÁJMOVÉ ČINNOSTI naše děti v konkrétní den čekají!

Kalendář také připomíná návštěvy divadel, externí výukové programy nebo exkurze! Najdete zde i SPOLEČNÉ AKCE DĚTÍ A RODIČŮ jako jsou karnevaly, dílničky, slavnosti, vystoupení apod.

Chcete si přidat tento školkovský kalendář do svého Google kalendáře? Tak stačí kliknout na následující odkaz.

Prosinec 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. 12.
  • 9:00 – 11:00 FOCENÍ v kostýmech
  • 11:00 – 12:00 VÁNOČNÍ VÝSTAVA STACIONÁŘ
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 2. 12.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 3. 12.
Neděle 4. 12.
Pondělí 5. 12.
  • 10:00 – 12:00 MIKULÁŠ ve školce
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 6. 12.
  • 9:10 – 11:10 BRUSLENÍ
    BRUSLENÍ
    9:10 – 11:10
    Recurs weekly
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 7. 12.
  • All Day BARKA zkouška
Čtvrtek 8. 12.
  • 10:00 – 11:00 OSLAVA NAROZENIN
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 9. 12.
  • 9:00 – 12:00 Vánoční Brno
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 10. 12.
Neděle 11. 12.
Pondělí 12. 12.
  • All Day Perníčkový den
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 13. 12.
  • All Day Perníčkový den
  • 9:10 – 11:10 BRUSLENÍ
    BRUSLENÍ
    9:10 – 11:10
    Recurs weekly
Středa 14. 12.
  • All Day BARKA zkouška
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 15. 12.
  • All Day BARKA vystoupení v divadle
Pátek 16. 12.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 17. 12.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 18. 12.
Pondělí 19. 12.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 20. 12.
  • All Day DÍLNIČKY (vánoční odpoledne s rodiči)
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
Středa 21. 12.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 22. 12.
  • 10:45 – 11:45 DIVADLO KEJKLE
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 23. 12.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 24. 12.
Neděle 25. 12.
Pondělí 26. 12.
  • 12:00 ZAVŘENO
Úterý 27. 12.
  • All Day ZAVŘENO
Středa 28. 12.
  • All Day ZAVŘENO
Čtvrtek 29. 12.
  • All Day ZAVŘENO
Pátek 30. 12.
  • ZAVŘENO Ends 13:00
Sobota 31. 12.

Leden 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. 1.
Pondělí 2. 1.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 3. 1.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 4. 1.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 5. 1.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 6. 1.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
Sobota 7. 1.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
Neděle 8. 1.
Pondělí 9. 1.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 10. 1.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 11. 1.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 12. 1.
  • 10:00 – 11:00 OSLAVA NAROZENIN
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 13. 1.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 14. 1.
Neděle 15. 1.
Pondělí 16. 1.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 17. 1.
  • 10:45 – 11:45 DIVADLO KEJKLE
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 18. 1.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 19. 1.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 20. 1.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 21. 1.
Neděle 22. 1.
Pondělí 23. 1.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 24. 1.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 25. 1.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 26. 1.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 27. 1.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 28. 1.
Neděle 29. 1.
Pondělí 30. 1.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 31. 1.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly

Únor 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 2.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 9:00 – 12:00 KOBLÍŽEK - dopravní hřiště, PŘEDŠKOLÁCI
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 2. 2.
  • 9:00 – 10:00 ZÁKLADNÍ ŠKOLA předškoláci
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 3. 2.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 4. 2.
Neděle 5. 2.
Pondělí 6. 2.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 7. 2.
  • 10:00 – 11:00 OSLAVA NAROZENIN
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 8. 2.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 9. 2.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 10. 2.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 11. 2.
Neděle 12. 2.
Pondělí 13. 2.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 14. 2.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 15. 2.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 16. 2.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 17. 2.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 18. 2.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 19. 2.
Pondělí 20. 2.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 21. 2.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 22. 2.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 23. 2.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 16:00 – 19:00 KARNEVAL
Pátek 24. 2.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 25. 2.
Neděle 26. 2.
Pondělí 27. 2.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 28. 2.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly

Březen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 3.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 2. 3.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 3. 3.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 4. 3.
Neděle 5. 3.
Pondělí 6. 3.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 7. 3.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 8. 3.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 9. 3.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 10. 3.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 11. 3.
Neděle 12. 3.
Pondělí 13. 3.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 14. 3.
  • 10:00 – 11:00 OSLAVA NAROZENIN
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 15. 3.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 16. 3.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 17. 3.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 18. 3.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 19. 3.
Pondělí 20. 3.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 21. 3.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 22. 3.
  • 9:00 – 12:00 LIPKA JEZÍRKO (MRAVENCOVO DESATERO)
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 23. 3.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 24. 3.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 25. 3.
Neděle 26. 3.
Pondělí 27. 3.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 28. 3.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 29. 3.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 30. 3.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 31. 3.
  • 10:00 – 11:00 MEDOUŠKOVO DIVADÉLKO
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly

Duben 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. 4.
Neděle 2. 4.
Pondělí 3. 4.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 4. 4.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 16:00 – 18:00 VELIKONOČNÍ DÍLNY
Středa 5. 4.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 6. 4.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 7. 4.
  • All Day VELKÝ PÁTEK
  • ZAVŘENO
Sobota 8. 4.
Neděle 9. 4.
Pondělí 10. 4.
  • All Day VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ
  • ZAVŘENO
Úterý 11. 4.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 12. 4.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 13. 4.
  • 10:00 – 11:00 OSLAVA NAROZENIN
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 14. 4.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 15. 4.
Neděle 16. 4.
Pondělí 17. 4.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 18. 4.
  • 10:45 – 11:45 DIVADLO KEJKLE
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 19. 4.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 20. 4.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 21. 4.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 22. 4.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 23. 4.
Pondělí 24. 4.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 25. 4.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 26. 4.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 27. 4.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 28. 4.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 29. 4.
Neděle 30. 4.

Květen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 1. 5.
Úterý 2. 5.
  • All Day REJ ČARODĚJNIC
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 3. 5.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 4. 5.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 5. 5.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 6. 5.
Neděle 7. 5.
Pondělí 8. 5.
Úterý 9. 5.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 10. 5.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 11. 5.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 12. 5.
  • 10:00 – 11:00 MEDOUŠKOVO DIVADÉLKO
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 13. 5.
Neděle 14. 5.
Pondělí 15. 5.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 16. 5.
  • 10:00 – 11:00 OSLAVA NAROZENIN
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 17. 5.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 18. 5.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 19. 5.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 20. 5.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 21. 5.
Pondělí 22. 5.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 23. 5.
  • 9:00 – 12:00 LIPKA ROZMYRÝNEK DĚDEČKŮV DCOREČEK
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 24. 5.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 25. 5.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 26. 5.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 27. 5.
Neděle 28. 5.
Pondělí 29. 5.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 30. 5.
  • 10:00 – 11:00 MEDOUŠKOVO DIVADÉLKO
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 31. 5.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly

Červen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1. 6.
  • All Day DEN DĚTÍ
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 2. 6.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 3. 6.
Neděle 4. 6.
Pondělí 5. 6.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 6. 6.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 16:00 – 17:00 NETRADIČNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY
Středa 7. 6.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 8. 6.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 9. 6.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 10. 6.
Neděle 11. 6.
Pondělí 12. 6.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 13. 6.
  • All Day LETNÍ SLAVNOST
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 14. 6.
  • 9:00 – 12:00 OTEVŘENÁ ZAHRADA
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 15. 6.
  • 10:00 – 11:00 OSLAVA NAROZENIN
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 16. 6.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 17. 6.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 18. 6.
Pondělí 19. 6.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 20. 6.
  • All Day ŠKOLKA V PŘÍRODĚ
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 21. 6.
  • All Day ŠKOLKA V PŘÍRODĚ
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 22. 6.
  • All Day ŠKOLKA V PŘÍRODĚ
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 23. 6.
  • All Day ŠKOLKA V PŘÍRODĚ
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 24. 6.
Neděle 25. 6.
Pondělí 26. 6.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 27. 6.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 28. 6.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 29. 6.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 30. 6.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly

Červenec 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1. 7.
Neděle 2. 7.
Pondělí 3. 7.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 4. 7.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 5. 7.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 6. 7.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 7. 7.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 8. 7.
Neděle 9. 7.
Pondělí 10. 7.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 11. 7.
  • 10:00 – 11:00 OSLAVA NAROZENIN
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 12. 7.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 13. 7.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 14. 7.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 15. 7.
Neděle 16. 7.
Pondělí 17. 7.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 18. 7.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 19. 7.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 20. 7.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 21. 7.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 22. 7.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 23. 7.
Pondělí 24. 7.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 25. 7.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 26. 7.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 27. 7.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 28. 7.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 29. 7.
Neděle 30. 7.
Pondělí 31. 7.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly

Srpen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1. 8.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 2. 8.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 3. 8.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 4. 8.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 5. 8.
Neděle 6. 8.
Pondělí 7. 8.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 8. 8.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 9. 8.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 10. 8.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 11. 8.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 12. 8.
Neděle 13. 8.
Pondělí 14. 8.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 15. 8.
  • 10:00 – 11:00 OSLAVA NAROZENIN
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 16. 8.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 17. 8.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 18. 8.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 19. 8.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 20. 8.
Pondělí 21. 8.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 22. 8.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 23. 8.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 24. 8.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 25. 8.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 26. 8.
Neděle 27. 8.
Pondělí 28. 8.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 29. 8.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 30. 8.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 31. 8.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly

Září 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pátek 1. 9.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 2. 9.
Neděle 3. 9.
Pondělí 4. 9.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 5. 9.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 6. 9.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 7. 9.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 8. 9.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 9. 9.
Neděle 10. 9.
Pondělí 11. 9.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 12. 9.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 13. 9.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 14. 9.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 15. 9.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 16. 9.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 17. 9.
Pondělí 18. 9.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 19. 9.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 20. 9.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 21. 9.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 22. 9.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 23. 9.
Neděle 24. 9.
Pondělí 25. 9.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 26. 9.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 27. 9.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 28. 9.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 29. 9.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 30. 9.

Říjen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1. 10.
Pondělí 2. 10.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 3. 10.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 4. 10.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 5. 10.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 6. 10.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 7. 10.
Neděle 8. 10.
Pondělí 9. 10.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 10. 10.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 11. 10.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 12. 10.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 13. 10.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 14. 10.
Neděle 15. 10.
Pondělí 16. 10.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 17. 10.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 18. 10.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 19. 10.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 20. 10.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 21. 10.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 22. 10.
Pondělí 23. 10.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 24. 10.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 25. 10.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 26. 10.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 27. 10.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 28. 10.
Neděle 29. 10.
Pondělí 30. 10.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 31. 10.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly

Listopad 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1. 11.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 2. 11.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 KNIHOVNA - půjčení knížek
    KNIHOVNA - půjčení knížek
    13:00 – 14:00
    Recurs monthly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 3. 11.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 4. 11.
Neděle 5. 11.
Pondělí 6. 11.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 7. 11.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 8. 11.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 9. 11.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 10. 11.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 11. 11.
Neděle 12. 11.
Pondělí 13. 11.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 14. 11.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 15. 11.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 16. 11.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 17. 11.
  • 10:15 – 11:00 SOLNÁ JESKYNĚ
    SOLNÁ JESKYNĚ
    10:15 – 11:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
  • 18:00 NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    18:00
    Recurs monthly
Sobota 18. 11.
  • NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ Ends 10:00
    NOČNÍ UNIVERZITKOVÁNÍ
    Recurs monthly
Neděle 19. 11.
Pondělí 20. 11.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 21. 11.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 22. 11.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 23. 11.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Pátek 24. 11.
  • 11:00 – 12:00 SPORTOVNÍ KROUŽEK
    SPORTOVNÍ KROUŽEK
    11:00 – 12:00
    Recurs every 2 weeks
  • 15:00 – 16:00 Logopedie
    Logopedie
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Sobota 25. 11.
Neděle 26. 11.
Pondělí 27. 11.
  • 11:00 – 12:00 Logopedie
    Logopedie
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Keramika
    Keramika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Úterý 28. 11.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Jóga, relaxace
    Jóga, relaxace
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Středa 29. 11.
  • 8:30 – 11:30 Terénní středa
    Terénní středa
    8:30 – 11:30
    Recurs weekly
  • 13:00 – 14:00 Flétna, klávesy 13 - 17
    Flétna, klávesy 13 - 17
    13:00 – 14:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Malovaná písnička
    Malovaná písnička
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly
Čtvrtek 30. 11.
  • 11:00 – 12:00 Anglický jazyk
    Anglický jazyk
    11:00 – 12:00
    Recurs weekly
  • 15:00 – 16:00 Tanečky, atletika
    Tanečky, atletika
    15:00 – 16:00
    Recurs weekly