Měsíc červen 2021 byl v Univerzice velmi plodný na SPOUSTU AKCÍ a ZÁŽITKŮ!

ZÁVĚREČNÝ MĚSÍC ŠKOLNÍHO ROKU V UNIVERZITCE BYL I LETOS NADUPANÝ, PLNÝ EMOCÍ A TĚCH NEJLEPŠÍCH AKCÍ ZA POSLEDNÍCH NĚKOLIK MĚSÍCŮ!

KROMĚ KLASICKÉHO VÝUKOVÉHO PROGRAMU A KLASICKÝCH AKCÍ NÁS NAVÍC ČEKALY NETRADIČNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY, ŠKOLKA V PŘÍRODĚ A PŘEDEVŠÍM ZÁVĚREČNÝ LETNÍ SLAVNOST!

týdenní výukový a výchovná temATA V UNIVERZITCE

Červen 2021 obsahoval v Univerzitce následující tematické bloky, ze kterých vycházely všechny výukové a výchovné činnosti během dne:

  1. DĚTI CELÉHO SVĚTA
  2. HRAJEME SI U VODY
  3. DÁVEJ POZOR
  4. LETNÍ DOVÁDĚNÍ

DEN DĚTÍ V UNIVERZITCE

V úterý 1. 6. 2021 jsme v Univerzitce oslavili DEN DĚTÍ! Strávili jsme veselé dopoledne s NÁVŠTĚVOU KLAUNA plné smíchu a legrace!

NETRADIČNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Ve středu 9. 6. 2021 proběhly v Univerzitce srovnávací NETRADIČNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY.

Pravidelné setkání rodičů a dětí ve školce, kdy společně obchází deset stanovišť a plní úkoly, které na všechny čekají u zápisu do prvních tříd! Současně rodiče sledují pokrok svých dětí ve srovnání se začátkem školního roku!

EXTERNÍ VÝUKOVÝ PROGRAM

Ve čtvrtek Univerzitku navštívila lektorka z FILIÁNKU a naše děti se zúčastnily výukového dopoledního programu s názvem PŘÍRODA NÁS BAVÍ!

ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

V termínu 14. 6. – 17. 6. 2021 se uskutečnila už SEDMÁ ŠKOLKA V PŘÍRODĚ!

Jako každý rok jsme i letos trávili čtyři dny v komplexu REVIKA uprostřed VIZOVICKÝCH VRCHŮ! Tématem letošního ročníku bylo SKAUTSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ!

VIDEO ZÁZNAM NALEZNETE ZDE. Kratší upoutávku naleznete ZDE.

ČERVNOVÁ OSLAVA NAROZENIN

V pondělí 21. 6. 2021 proběhla oslava všech našich dětí, které se narodily v červnu! Přejeme ještě jednou VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

LETNÍ SLAVNOST 2021 V UNIVERZITCE

Ve středu 23. 6. 2021 jsme zakončili školní rok naší tradiční LETNÍ SLAVNOSTÍ!

Děkujeme za kytky! Děkujeme za dárky! Děkujeme za celý školní rok! Děkujeme za důvěru!

Loučení s předškoláky, závěrečné vystoupení všech našich dětí, focení společné i skupinové, party na zahradě a klaun! Takový byl letošní konec školního roku v Univerzitce! Od pondělí zahajujeme LETNÍ PROVOZ a těšíme se na hromady výletů a prázdninové zábavy!

Na video záznam z Letní slavnosti se můžete podívat ZDE. Celé video v délce dvaceti minut naleznete ZDE.

, , ,

Související články