V termínu 8. 6. – 11. 6. 2020 jsme jeli na PÁTOU ŠKOLKU V PŘÍRODĚ! Již tradičně jsme čtyřdenní terénní výuku trávili v areálu Revika ve Vizovicích! Letošním tématem byl pravěk a konkrétně se motivace vztahovala k filmu a příběhu FLINSTONEOVI! Na předchozí ročníky se můžete podívat v článcích 2019, 2018 a nebo 2017.

na revice už popáté!

Jabadabaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

Po příjezdu autobusu přímo do areálu čekalo děti rozdělení do pokojů. Následně byly pomocí motivace zapojeny do celotýdenního programu a začaly plnit jednotlivé úkoly. Všemi činnostmi děti provázely postavy z filmu Flinstoneovi. Všechny části programu byly promyšlené, propojené, navazovaly vzájemně na sebe a gradovaly do konečné fáze.

Během čtyř dnů si děti užily aktivity pohybové taneční, výtvarné a tvořivé, dramatické, jazykové, matematické, rozumové a další. Čas jsme trávili na louce u areálu, na sportovištích, v lese i ve vnitřních prostorách budovy.

Jako každý rok jsme se zúčastnili muzikoterapie pod vedením muzikoterapeutky Radky! Navštívili jsme nedalekou farmu s hospodářskými zvířaty! Jako správní pravěcí lidé jsme vyzkoušeli pobyt v jeskyni – v sauně!

tradiční příjezd rodičů na školku v přírodě

Pátá Školka v přírodě vyvrcholila poslední den příjezdem rodičů! Ti se nejprve zúčastnili exkurze Palírny Rudolfa Jelínka ve Vizovicích, kterou jsme jim zařídili! Následně dorazili na Reviku, kde se přivítali se svými dětmi a následovalo vystoupení!

Děti si společně s paní učitelkami a rodinou Flinstoneových připravili během pobytu tanečky, básně a písně! To vše předvedli v tělocvičně a sklidily obrovský potlesk. Po předávání diplomů za účast pokračovala volná zábava v podobě pikniku všech rodin.

Příští rok se těšíme opět na všechny zájemce!!!

mini galerie fotek ze školky v přírodě

Videa ze školky v přírodě 2020

Školka v přírodě 2020 – KRÁTKÁ VERZE
Školka v přírodě 2020 – DLOUHÁ VERZE
, , , , ,

Související články