Aromaterapie v Univerzitce (únor 2017)

Aromaterapie v Univerzitce (únor 2017)

Ve čtvrtek 2. 2. 2017 se ve školce sešli rodiče v rámci Školky pro dospělé (tentokrát netradičně i s dětmi) na kurz Zážitková aromaterapie pořádaný Pohyblivým svátkem.

„V tomto kurzu se zábavnou formou seznámíme s éterickými olejíčky a jejich použitím v domácnosti. Jaký je rozdíl mezi čerstvě rozkrojeným citrónem a citrónem v lahvičce, na co je nejlepší tento olejíček použít? Poznáte pomeranč, levanduli, grep, skořici? Jak lze vybrané olejíčky použít při nemocech nebo zraněních atp.
Děti i rodiče se navzájem naučí namasírovat toho druhého jednoduchými hmaty, které budete moci využít kdykoliv bude třeba, třeba při čekání v čekárně lékaře.
Zábavnou formou si přes oblečení namasírujeme i celé tělo pomocí hravých pomůcek. A nakonec si namícháte společný olejíček, který můžete použít k masáži nebo koupeli. Pokud byste chtěli, tak si samozřejmě můžete namíchat olejíček každý sám za sebe.
Ráda bych, abyste si v tomto kurzu užili společné chvíle strávené se svými dětmi, užili jste si jeden druhého nerušeně a vědomě, protože i starší děti potřebují lásku a péči, stejně jako když byly malými miminky. Prosím tedy, abyste vzali na tento kurz pouze jedno z dětí. Kurz budeme opakovat, takže příště můžete vzít zase sourozence.
S sebou doporučujeme pohodlné oblečení.
Kurz trvá asi 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je odborné vedení lektorky, materiál, ve kterém vám shrnu použití jednotlivých olejíčků a oleje, které použijeme v kurzu, i které si poté odnesete domů. Maximální počet účastníků jsou čtyři dvojice (matka/otec + dítě).“