Terénní středa 5. 2. 2020 v Univerzitce a exkurze v Modelovém světě! Terénní středa v Univerzitce! Každou středu vyrážíme na výukový program mimo školku!

Proč? Abychom neseděli celý den ve školce! Aby byl výukový program pestrý pro děti i pro paní učitelky! Abychom ukázali našim dětem, že výuku a hry jde realizovat i mimo školku! Abychom byli ještě více na čerstvém vzduchu! Abychom poznávali Brno!

Ve čtvrtek 6. 2. 2020 navštívilo Univerzitku Medouškovo divadélko s loutkovým představením Barborka a cucavé bonbony.

Únorová narozeninová oslava

Ve čtvrtek 13. 2. 2020 proběhla oslava narozenin všech dětí narozených v únoru! Děkujeme rodičů, za organizaci skvělého dopoledne v dětské herně Hrádek plný hrátek kousek od naší školky!

Ve čtvrtek 14. 2. 2020 se uskutečnil každoroční univerzitkový KARNEVAL! Letošní téma společného odpoledne bylo Na divokém západě a v sále Kinokavárny v Černých Polích se sešlo několik desítek kovbojů namísto dětí a rodičů  Po úvodním vystoupení dětí se všichni mohli těšit na animační program pořádaný Divadlem Koráb, dále na mnoho her a diskotéku!

Terénní středa 19. 2. 2020 plná knížek a pohádek!!! 🙂 Návštěva Knihovna Jiřího Mahena v Brně

Čtvrtek 20. 2. 2020 a návštěva Dopravního hřiště Riviéra!!! Výukový program O zatoulaném koblížkovi v rámci tematického bloku Pohádková knížka v Univerzitce!

Večer (a v noci) 28. 2. 2020 proběhlo ve školce olympijské Noční Univerzitkování!

Na děti během společného večerního programu čekalo mnoho sportovních aktivit! Všichni byli rozděleni do týmů, ve kterých soutěžili a také se dozvěděli mnoho informací o zemi, kterou zastupovali. Na konci programu všichni vyhráli medaile a drobné ceny! Po všech sportovních zážitcích zažily paní učitelky velmi klidnou noc, protože sportovci byli velmi unavení a spali jako miminka.

 Jednou měsíčně je v Univerzitce pro děti připraveno páteční přespání v budově školky se zábavným programem. Rodiče tak mají čas chvíli na sebe, zajdou si do kina, na večeři nebo si jen tak sami doma napustí horkou vanu a relaxují…

, ,

Související články