Školka pro dospělé 5. 10. 2017

Školka pro dospělé se v Univerzitce koná (skoro) každý první čtvrtek v měsíci. Zveme si k nám psychology, pedagogy různého zaměření, lékaře a ostatní odborníky.

Rodiče si však velmi oblíbili ty Školky, na kterých se hlavně pije 🙂 Vznikají tu krásné přátelské vazby a tím posouváme společně Univerzitku vždy o kousíček dál…

První Školka letošního školního roku proběhla jako vstupní a seznamovací. V 17.00 hod. jsme se s rodiči setkali v restauraci kousek od naší školky, kde jsme si dali večeři, rodiče se mezi sebou seznámili a probrali jsme všechny naše děti 🙂

Poté jsme se přesunuli do budovy školky, kde se promítalo červnové svatební video paní učitelky Evičky.

Během Školky měli rodiče, kteří nemají zajištěno hlídání, možnost nechat dítě ve školce na krátkém programu.

Pro nás byla tato Školka pro dospělé mimořádně úspěšná, a to tím, že jsme obdrželi snad tu nejkrásnější ústní recenzi, kterou jsme kdy slyšeli: „…podle toho všeho, co děláte a jak to děláte, jsem si říkala, že asi nejste normální, a proto jsem věděla, že k vám musíme dát své dítě…“ Děkujeme!!!!!!!