Zimní sezónu v Univerzitce jsme zahájili pozváním na již tradiční vánoční jarmark ve Stacionáři Gaudium, se kterým spolupracujeme během podobných akcích už od roku 2015!

Ve dnech 4. 12. 2019 a 10. 12. 2019 probíhaly celodopolední zkoušky vystoupení Bál sněhových vloček v Divadle Barka!

Ve čtvrtek 5. 12. 2019 jsme v Univerzitce přivítali velmi vzácnou návštěvu! Přišli se za námi podívat Mikuláš, anděl a čert

Medouškovo divadélko opět v Univerzitce! V pátek 6. 12. 2019 s představením Drakovy první Vánoce!

Ve čtvrtek 12. 12. 2019 vystupovala Univerzitka v Divadle Barka s vystoupením BÁL SNĚHOVÝCH VLOČEK! Už tradičně každý rok několik měsíců připravujeme předvánoční muzikálové vystoupení pro všechny rodiče, prarodiče a kamarády! V každém vystoupení jde vidět obrovský kus práce dětí i paní učitelek! Děkujeme všem za účast a především za podporu!!!

V pátek 13. 12. 2019 proběhlo v Univerzitce prosincové Noční Univerzitkování, během kterého si paní učitelky připravily další zábavný večer! Celá školka se proměnila v Ježíškovi dílnu plnou malých pomocníků, kteří vyráběli dárky, zpívali koledy, seznamovali se s vánočními tradicemi a užívali si atmosféru přicházejících Vánoc!

Jednou měsíčně je v Univerzitce pro děti připraveno páteční přespání v budově školky se zábavným programem. Rodiče tak mají čas chvíli na sebe, zajdou si do kina, na večeři nebo si jen tak sami doma napustí horkou vanu a relaxují…

Vánoční Terénní středa v Univerzice!!! Jak jinak, než na trzích!

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!!! V Univerzitce opravdu táhneme všichni za jeden provaz!!! A všichni jsme také onemocněli… Děti, rodiče, učitelky… V posledním týdnu, kdy bylo v plánu fotit vánoční přání (zrušeno bylo i tradiční vánoční odpoledne s rodiči a dětmi), chybělo ve školce asi 95 % dětí!!! Tak zdravíme alespoň takto a přejeme všem krásné vánoční svátky a mnoho štěstí (a zdraví!!!!!!!) do nového roku!

Univerzitka - Mateřská škola - Brno
, , ,

Související články