Univerzitka navázala spolupráci s Lemurem! V lednu se těšíme na lyžařský výcvik pro naše děti!

„Lemur je tu proto, aby dětem ukázal, že skloubení sportovních aktivit, krásné přírody a party dobrých kamarádů kolem sebe vyvolává pocity, které jim virtuální realita nikdy nenabídne, že pouze reálné prožitky a vztahy jsou nezapomenutelné. Lemur ví, že děti dnešní generace nejsou jiné, než jsme byli my. Rozdíl může spočívat v aktivitách, které dětem umožníte.“

Lemur pro mateřské školy:

Program je zaměřen na výuku lyžování a snowboardingu pro žáčky mateřských škol. Cílem programu je seznámení dětí se základy sjezdového lyžování, osvojení si nových dovedností v závislosti na předchozí úrovni malého lyžaře (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) a vytvoření kladného vztahu ke sněhu a zimním sportům obecně. Výuka probíhá skupinovou formou v kolektivu stejně starých kamarádů s využitím vhodných didaktických pomůcek, průpravných cvičení a her tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.

Průběh kurzu:

Autobus s instruktory vždy přijede až ke školce (mezi 7:15 – 8:15, rozpis bude ještě upřesněn), kde také instruktoři převezmou děti, které již budou připraveny oblečené. Následuje odjezd do lyžařského areálu, kde probíhá 2 hodinový výukový blok proložený krátkou přestávkou s občerstvením. Po ukončení výuky jsou děti odvezeny zpět do školky. Výuka probíhá 1x týdně po dobu 6 týdnů. Dětem je bezplatně zapůjčena helma i vestička a v průběhu výuky je zajištěn přísun teplých nápojů.

Věk: Kurz je určen pro děti od 4 let (mladší po domluvě).

Cena: Za šestitýdenní program (6 x 1 den) – 3.490,- Kč

Informační schůzka s instruktorem  lyžování z Lemuru proběhne pro zájemce na začátku měsíce října, blíže Vás budeme informovat. Rodiče se dozví vše o programu a mohou poté přihlásit své děti.

Více informací naleznete zde: http://lemur-detem.cz/index.php/lyzovani/skolky

Související články