Jóga pro děti s lektorkou Monikou

Jóga pro děti s lektorkou Monikou

Vítáme v našem týmu nového člena!

Bc. Monika Smejkalová v Univerzitce povede dětskou hodinu jógy vždy v úterý v čase 15.30 – 16.30 hodin.

Monika nyní studuje ve Finsku, proto si na ni musíme počkat až do října. Čekání se však vyplatí!!!

Na první lekci jógy se mohou děti těšit ve středu 14. 10. 2015.  Sledujte náš kalendář a žádná informace Vám neunikne!

„Po absolvování bakalářského studia na Masarykově univerzitě v roce 2014 v oboru Speciální výtvarná výchova u mě převládly tendence věnovat se naplno speciální pedagogice, kterou nyní studuji v navazujícím magisterském studiu.

S dětmi jsem začala pracovat jako oddílový vedoucí na letním táboře, také jsem v roce 2013 více než rok pracovala jako učitelka domácího vyučování. V roce 2014 jsem docházela jako dobrovolník na oddělení dětské oftalmologie FN Brno a vyplňovala dlouhý čas hospitalizovaným dětem. Svým osobním úspěchem shledávám v roce 2013 a 2014 soustavné vedení volnočasového kurzu jógy pro nejmenší v inkluzívní mateřské škole v Brně.

Do mého životního stylu neodmyslitelně patří pohyb, proto jsem také absolventkou certifikovaného kurzu celoživotního vzdělávání Fakulty sportovních studií MU zaměřeném na balanční cvičení. V roce 2015 jsem měla v USA jako certifikovaný plavčík skvělou možnost vyučovat lekce plavání pro předškolní děti.

Po absolvování nynějšího studia plánuji své zkušenosti zhodnotit jako pedagog dětí se speciálními vzdělávacími potřebami a v nejbližší budoucnosti se chystám načerpat cennou zkušenost ve vysoce kvalitním Finském vzdělávacím systému jako student Special Education na University of Jÿvaskylä.

Pohyb, výtvarné umění a práce s dětmi předškolního a mladšího školního věku jsou pro mne velkou inspirací, a jsem zastáncem podpory dětí v rozvíjení jejich individuálních možností. Smysl práce s dětmi zakládám na volbě činností, které nesmí být nikdy nudou pro mé svěřence ani pro mě.“