VZHŮRU NA PALUBU! Besídka ke Dni maminek

Svátek maminek jsme v Univerzitce oslavili v úterý 10. 5. 2016 společně stráveným odpolednem.

Nejprve mohli rodiče zhlédnout půlhodinové představení s názvem Vzhůru na palubu!, které děti a paní učitelky pilně trénovali tři měsíce.

Po předání dárků maminkám následovala volná zábava, během které všichni na venkovní terase ochutnávali sladké i slané dobroty.

Následovala ukázková hodina anglického jazyka s paní učitelkou Nikolkou, který v Univerzitce probíhá v dopoledních hodinách každé úterý a středu. Poté jsme měli možnost vidět i ukázkovou hodinu dětské jógy pod vedením paní učitelky Anetky, která je do rozvrhu zařazena na středeční odpoledne.

Příjemnou a pohodovou náladu podtrhovalo i teplé květnové počasí a všichni jsme si tak odpoledne plné lásky maximálně užili!