Od října zahajujeme pravidelné lekce PLAVÁNÍ

Univerzitka od října zahajuje pravidelné lekce plavání pro děti ve společnosti PLAVÁČCI na adrese třída Generála Píky 11, 613 00 Brno, Černá Pole.

Plavání bude probíhat jednou měsíčně, první lekce se uskuteční v pátek 2. 10. 2015 v 9.30 hodin.

O přesných termínech dalších lekcí budou rodiče vždy informování průběžně s dostatečným předstihem.

S dětmi budeme absolvovat program: Výuka plavání s instruktory. Lekce jsou vedeny hravou formou metodami výuky s rozmanitými plaveckými pomůckami. Cena pro žáka je 100 Kč.

Martina Zítková o plaveckém klubu Plaváčci:

„Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti výuky plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. V naší výuce je ve vodě s dětmi odborně vyškolená lektorka s několikaletou praxí a pedagogickým vzděláním, která se dětem věnuje a vnímá jejich požadavky i pokročilost v plaveckých dovednostech a vede je správným způsobem ke zdokonalení plavání. Lekce jsou obohaceny o progresivní metodiku s novými trendy ve výuce plavání v podobě záchranných prvků. Děti se seznamují s vodou a učí základům plaveckých způsobů.

Plavání probíhá v bazénu, kde je voda ošetřena UV lampou. Díky nové technologii čištění vody pomocí UV lampy vzniká menší množství zbytkového chlóru a voda je celkově šetrnější k pokožce a k dětem s alergiemi a astmatem. Bazén je hygienicky schválen pro děti od šesti měsíců. Teplota vody v bazénu dosahuje 30°C. Pro začátečníky je teplá voda velmi uvolňujícím a kamarádským prostředím, kterého se nemusí děti obávat.“